KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12498182
nr 1249 8182
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Hamn. Signerad, numrerad 238/360, daterad 79. Motivet: 39x54 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:39:49
100 kr
150 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén